HOME O MNIE GALERIA PRZEPISY OFERTA AKTUALNOŚCI KONTAKT

Krzysztof Kopciński

First image

Krzysztof Kopciński

Pastry Chef

GALERIA

OfertaWarsztaty kulinarne stacjonarne i wyjazdowe

Warsztaty kulinarne stacjonarne i wyjazdowe

Oferta warsztatowa skierowana jest zarówno do amatorów, pasjonatów i profesjonalistów pragnących doskonalić swój kunszt. Wspólne gotowanie, degustowanie a przede wszystkim rozmowa o smakach to fantastyczny sposób na zdobywanie wiedzy teoretycznej oraz na doskonalenie swoich umiejętności praktycznych. Tematyka warsztatów dostosowana jest do potrzeb zainteresowanych i obejmuje różne poziomy zaawansowania.

Warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży

Warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży

Oferta ta skierowana jest do dzieci i młodzieży. Warsztaty są dostosowane do odpowiednich grup wiekowych, na różnych poziomach zaawansowania i mają za zadanie rozbudzenie pasji do cukiernictwa w dzieciach i młodzieży. Organizujemy warsztaty stacjonarne jak i wyjazdowe. Tematyka warsztatów jest różnorodna i szeroka, doskonale dopasowana do potrzeb i umiejętności zainteresowanych.

Live cooking

Live cooking

Forma pokazu kulinarnego. Na oczach gości powstaje autorski deser/potrawa, które później jako główna atrakcja programu jest serwowane uczestnikom spotkania.

Profesjonalne doradztwo i audyt

Profesjonalne doradztwo i audyt

Od lat pomagam restauracjom, hotelom i cukierniom w całej Polsce przy tworzeniu autorskich kart deserów.

Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne

Realizuję indywidualne zamówienia na imprezy okolicznościowe typu: śluby, chrzciny, komunie, urodziny, święta oraz inne imprezy okolicznościowe.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Warszawa, Polska
Tel.: +48 665 898 241
Email: krzysztof.kopcinski01@gmail.com

PARTNERZY